Léto v krajině ČR

Fotoklub Ivančice – FotKI připravil další fotografickou soutěž pro veřejnost. Tentokrát to je téma příznačné k ročnímu období a to

LÉTO V KRAJINĚ ČESKÉ REPUBLIKY

Snímky můžete posílat až do 25.8. 2013 včetně. Budou průběžně přidávány na naše stránky do sekce "Soutěže pro veřejnost".

s_baner-kopie.jpg

Propozice:

Do soutěže může každý autor poslat pouze jeden snímek.

rozměr a formát snímku: v plné kvalitě (nezmenšený), soubor JPG

kam poslat: soutez@fotoklub-ivancice.cz

název soutěžní fotografie:

jméno-přijmení-věk.jpg (příklad: petr-kudláček-41.jpg)

Fotografie bude před zveřejněním přejmenována pořadovým číslem se ménem a příjmením. Do e-mailu připište také město ze kterého jste (tento údaj se nebude zveřejňovat.) a místo, kde jste snímek pořídili.

Soutěžící zasláním soutěžní fotografie uděluje souhlas k jejímu zveřejnění na stránkách fotoklubu a vystavení v tištěné podobě na nejbližší klubové výstavě. Dále souhlasí s uveřejněním jeho jména a příjmení u své fotografie.

Hodnocení provede odborná porota sestavená ze všech členů Fotoklubu Ivančice. Termín vyhlášení bude uveřejněn na těchto stránkách. Všichni účastníci budou o výsledku soutěže zpětně informování na ten e-mail, ze kterého nám bude soutěžní fotografie zaslána.

Soutěž je určena pro kohokoliv bez územního omezení. Nemohou se zúčastnit pouze profesionální fotografové.

Sledujte i nadále tuto stránku. Případné chyby či nejasnosti opravíme a upřesníme.

PŘEJEME VÁM ŠŤASTNOU RUKU PŘI VÝBĚRU SOUTĚŽNÍ FOTOGRAFIE

Na vernisáži naší výstavy byly vyhlášeny výsledky fotosoutěže pro veřejnost s tématem

LÉTO V KRAJINĚ ČR

Výhercům gratulujeme.