Vítězné fotografie všech ročníků MSMO
1.místo - J.Halady - Andromeda Brumov-Bylnice - Lovec
2. ročník
2.místo - E.Svanovský - KMF Brno - Ne_symetrie
2. ročník
3.místo - V.Hejtmánek - KMF Brno - Rodina hudebníkova
2. ročník
1.místo J.Halady - Andromeda - V letu
3. ročník
2.místo S.Navrátil - Okamžiky Zlín - Holubi
3. ročník
3.místo K.Typlt - Kroměříž - Akt 3
3. ročník
1.místo O.Siegel - Relex Zlín - Dvojice
4. ročník
2.místo F.Havlíček - Ostrava - Modlitba
4. ročník
3.místo A.Kostka - Brumov-Bylnice - Nad ránem
4. ročník
1.místo J.Kepert - KMF Brno - Zem
5. ročník
2.-3.místo J.K.Kufa - Já A
5. ročník
2.-3.místo J.K.Kufa - Já B
5. ročník
2.-3.místo J.Vala - Rýmařov - Akt
5. ročník
1.místo J.Halady - Andromeda - Rybák-zlomek před útokem
6. ročník
2.místo J.Halady - Andromeda - Ledňáček-střemhlav pod led
6. ročník
3.místo S.Navrátil - Okamžiky Zlín - Památník holocaustu
6. ročník
1.místo - V.Jasiok - Fotoklub Ostrava - Stromy I.
7. ročník
1.místo - V.Jasiok - Fotoklub Ostrava - Stromy ii.
7. ročník
1.místo - V.Jasiok - Fotoklub Ostrava - Stromy III.
7. ročník
2.místo - A.Kostka - Andromeda Brumov-Bylnice - Jaro v Sidonii
7. ročník
3.místo - J.Halady - Andromeda Brumov-Bylnice - Mladý kulík
7. ročník
1.-2.místo - J.Halady - Andromeda Brumov-Bylnice - Tahanice o rybku
8. ročník
1-2.místo - J.Halady - Andromeda Brumov-Bylnice - Ledňáček v letu
8. ročník
3.místo - M.K.Červenka - Andromeda Brunov-Bylnice - Půlnoční procházka
8. ročník
1.místo A.Říha - Jeseník - Ptačí akrobacie 1
9. ročník
1.místo A.Říha - Jeseník - Ptačí akrobacie 2
9. ročník
1.místo A.Říha - Jeseník - Ptačí akrobacie 3
9. ročník
1.místo B.Randýsek - Vsetín - Macro 1
9. ročník
1.místo B.Randýsek - Vsetín - Macro 2
9. ročník
1.místo J.Bosák - R9 Rožnov p.R. - Lidé z Kyrgyzstánu 1
9. ročník
1.místo J.Bosák - R9 Rožnov p.R. - Lidé z Kyrgyzstánu 2
9. ročník
2.místo - L.Michelfeit - Zlín - Radost
9. ročník
3.místo - Z.Zábranský - Uherský Brod - Malá Vrbka-kosení lúk
9. ročník
1.místo J.Adámková - Rýmařov - Jeníček a Mařenka
10. ročník
2.-3.místo - J.Bosák - Rožnov p.R. - Bída
10. ročník
2.-3.místo - J.Bosák - Rožnov p.R. - Bída-zvířecí trh
10. ročník
2.-3.místo - J.Kepert - Brno - Polárka
10. ročník
4.místo - J.Knápek - Vsetín - Portrét
10. ročník
5.místo M.Skřivánek - Zlín - Okno
10. ročník
1.místo J.Bosák - Rožnov - Vzpomínky
11. ročník
2.místo M.Tihleka - Rožnov - Bez názvu 1
11. ročník
2.místo M.Tihleka - Rožnov - Bez názvu 2
11. ročník
2.místo M.Tihleka - Rožnov - Trnky
11. ročník
4.místo J.Bosák - Rožnov - Hodina zpěvu
11. ročník
4.místo R.Bojko - Jablunkov- Hřebeny
11. ročník
1.místo S.Navrátil - Zlín - A život jde dál
12. ročník
2.místo A.Kolovratník - KMF Brno - Pod vodárnou
12. ročník
3.místo J.Buček - Kuřim - Divadýlko
12. ročník
3.místo M.Popovič - Ivančice - Hospodské zátiší
12. ročník
3.místo P.Žlebek - Vsetín - Street 2
12. ročník
3.místo R.Bojko - Jablunkov - Divoženky
12. ročník
1. Zdeněk Knapik-Krizovatky
17. ročník
2. NESVADBA_Pavel_Dialog_pro_dva
17. ročník
2. Šubert Jaroslav-Sudičky
17. ročník
3. Petra Tomaštíková Návrat do starých dob
17. ročník
/55
1.místo - J.Halady - Andromeda Brumov-Bylnice - Lovec
2. ročník
2.místo - E.Svanovský - KMF Brno - Ne_symetrie
2. ročník
3.místo - V.Hejtmánek - KMF Brno - Rodina hudebníkova
2. ročník
1.místo J.Halady - Andromeda - V letu
3. ročník
2.místo S.Navrátil - Okamžiky Zlín - Holubi
3. ročník
3.místo K.Typlt - Kroměříž - Akt 3
3. ročník
1.místo O.Siegel - Relex Zlín - Dvojice
4. ročník
2.místo F.Havlíček - Ostrava - Modlitba
4. ročník
3.místo A.Kostka - Brumov-Bylnice - Nad ránem
4. ročník
1.místo J.Kepert - KMF Brno - Zem
5. ročník
2.-3.místo J.K.Kufa - Já A
5. ročník
2.-3.místo J.K.Kufa - Já B
5. ročník
2.-3.místo J.Vala - Rýmařov - Akt
5. ročník
1.místo J.Halady - Andromeda - Rybák-zlomek před útokem
6. ročník
2.místo J.Halady - Andromeda - Ledňáček-střemhlav pod led
6. ročník
3.místo S.Navrátil - Okamžiky Zlín - Památník holocaustu
6. ročník
1.místo - V.Jasiok - Fotoklub Ostrava - Stromy I.
7. ročník
1.místo - V.Jasiok - Fotoklub Ostrava - Stromy ii.
7. ročník
1.místo - V.Jasiok - Fotoklub Ostrava - Stromy III.
7. ročník
2.místo - A.Kostka - Andromeda Brumov-Bylnice - Jaro v Sidonii
7. ročník
3.místo - J.Halady - Andromeda Brumov-Bylnice - Mladý kulík
7. ročník
1.-2.místo - J.Halady - Andromeda Brumov-Bylnice - Tahanice o rybku
8. ročník
1-2.místo - J.Halady - Andromeda Brumov-Bylnice - Ledňáček v letu
8. ročník
3.místo - M.K.Červenka - Andromeda Brunov-Bylnice - Půlnoční procházka
8. ročník
1.místo A.Říha - Jeseník - Ptačí akrobacie 1
9. ročník
1.místo A.Říha - Jeseník - Ptačí akrobacie 2
9. ročník
1.místo A.Říha - Jeseník - Ptačí akrobacie 3
9. ročník
1.místo B.Randýsek - Vsetín - Macro 1
9. ročník
1.místo B.Randýsek - Vsetín - Macro 2
9. ročník
1.místo J.Bosák - R9 Rožnov p.R. - Lidé z Kyrgyzstánu 1
9. ročník
1.místo J.Bosák - R9 Rožnov p.R. - Lidé z Kyrgyzstánu 2
9. ročník
2.místo - L.Michelfeit - Zlín - Radost
9. ročník
3.místo - Z.Zábranský - Uherský Brod - Malá Vrbka-kosení lúk
9. ročník
1.místo J.Adámková - Rýmařov - Jeníček a Mařenka
10. ročník
2.-3.místo - J.Bosák - Rožnov p.R. - Bída
10. ročník
2.-3.místo - J.Bosák - Rožnov p.R. - Bída-zvířecí trh
10. ročník
2.-3.místo - J.Kepert - Brno - Polárka
10. ročník
4.místo - J.Knápek - Vsetín - Portrét
10. ročník
5.místo M.Skřivánek - Zlín - Okno
10. ročník
1.místo J.Bosák - Rožnov - Vzpomínky
11. ročník
2.místo M.Tihleka - Rožnov - Bez názvu 1
11. ročník
2.místo M.Tihleka - Rožnov - Bez názvu 2
11. ročník
2.místo M.Tihleka - Rožnov - Trnky
11. ročník
4.místo J.Bosák - Rožnov - Hodina zpěvu
11. ročník
4.místo R.Bojko - Jablunkov- Hřebeny
11. ročník
1.místo S.Navrátil - Zlín - A život jde dál
12. ročník
2.místo A.Kolovratník - KMF Brno - Pod vodárnou
12. ročník
3.místo J.Buček - Kuřim - Divadýlko
12. ročník
3.místo M.Popovič - Ivančice - Hospodské zátiší
12. ročník
3.místo P.Žlebek - Vsetín - Street 2
12. ročník
3.místo R.Bojko - Jablunkov - Divoženky
12. ročník
1. Zdeněk Knapik-Krizovatky
17. ročník
2. NESVADBA_Pavel_Dialog_pro_dva
17. ročník
2. Šubert Jaroslav-Sudičky
17. ročník
3. Petra Tomaštíková Návrat do starých dob
17. ročník