Život fotoklubu

Příspěvky

Ze starých kronik

horesovsky_klega.jpgHistorie fotoklubů v Ivančicích pro nás není něčím co už je dávno pryč. Naopak, stále se snažíme hledat kořeny fotografické tvorby v Ivančicích a prostřednictvím tohoto příspěvku se pokusíme s Vámi podělit o fakta která získáme a nebo vybádáme. Pokoušíme se ze střípků složit obraz. Pokud nám můžete jakkoliv pomoci, budeme rádi.

15. 11. 2010 | | Rubrika: Život fotoklubu | Fotografie: Historie | Komentářů: 0

Náš web.

m_graf3.gifPrvní rok činnosti klubu se nám kvapem blíží do finále a proto jsem se rozhodl  napsat malý příspěvek do kroniky. Jak už jsme se dozvěděli z předchozího článku, založili jsme webové stránky.

12. 11. 2010 | | Rubrika: Život fotoklubu | Fotografie: 2. Výstava v Mor. Krumlově

Seznam členů fotoklubu

kolektiv.jpgJmenný seznam členů fotoklubu.

15. 7. 2010 | | Rubrika: Život fotoklubu | Fotografie: Galerie členů

Vznik fotoklubu

fotki_1.jpgJak zvláštní mohou být chvíle, byť jsou zprvu jen obyčejné a všední. Dostat pak do těchto dnů barvu a jas, je úkol někdy nedosažitelný. Podaří-li se ...

15. 7. 2010 | | Rubrika: Život fotoklubu | Fotografie: TISK - Napsali o nás