Život fotoklubu

Příspěvky

Ze starých kronik

15. 11. 2010

horesovsky_klega.jpgHistorie fotoklubů v Ivančicích pro nás není něčím co už je dávno pryč. Naopak, stále se snažíme hledat kořeny fotografické tvorby v Ivančicích a prostřednictvím tohoto příspěvku se pokusíme s Vámi podělit o fakta která získáme a nebo vybádáme. Pokoušíme se ze střípků složit obraz. Pokud nám můžete jakkoliv pomoci, budeme rádi.

Celý příspěvek
| Rubrika: Život fotoklubu | Fotografie: Historie | 0 Komentářů:

Náš web.

12. 11. 2010

m_graf3.gifPrvní rok činnosti klubu se nám kvapem blíží do finále a proto jsem se rozhodl  napsat malý příspěvek do kroniky. Jak už jsme se dozvěděli z předchozího článku, založili jsme webové stránky.

Seznam členů fotoklubu

15. 7. 2010

kolektiv.jpgJmenný seznam členů fotoklubu.

| Rubrika: Život fotoklubu | Fotografie: Galerie členů

Vznik fotoklubu

15. 7. 2010

fotki_1.jpgJak zvláštní mohou být chvíle, byť jsou zprvu jen obyčejné a všední. Dostat pak do těchto dnů barvu a jas, je úkol někdy nedosažitelný. Podaří-li se ...