Život fotoklubu

Příspěvky

Pár vět o Fotoklubu Ivančice 2012

vsichni.jpgFotoklub Ivančice - FotKI pracuje už od roku 2006. Tehdy se jednalo ještě o kroužek fotografování, ale myšlenka zrodu fotoklubu byla již na světě. Během let se pár členů obměnilo a v současné době má fotoklub 16 aktivních členů. Jejich povolání jsou různá, věkové složení pestré a pohled na svět zcela unikátní. Všechny fotografie vznikají ve volných chvílích a fotografování je pro ně koníčkem. Během existence fotoklubu už proběhla řada členských i klubových výstav, byly vydány dva kalendáře. Jsou také pořádány fotografické soutěže a vycházky pro širokou veřejnost.

2. 2. 2012 | | Rubrika: Život fotoklubu

Vernisáž první - Křest loga 2011

vernisaz_ludek_10.jpgByl krásný letní den. Tu a tam si ptáčci zpívali tu svou písničku, čim čim, píp píp, krrrá .. ne to ne, vrány už jsou pryč. Obloha se třpytila v zapadajícím slunci a někde tam nahoře už čekalo místečko na novou hvězdu. Malou neposednou hvězdičku, která se chystala právě vyjít.

10. 7. 2011 | | Rubrika: Život fotoklubu | Fotografie: Vernisáž Stříbský mlýn

Ze starých kronik

horesovsky_klega.jpgHistorie fotoklubů v Ivančicích pro nás není něčím co už je dávno pryč. Naopak, stále se snažíme hledat kořeny fotografické tvorby v Ivančicích a prostřednictvím tohoto příspěvku se pokusíme s Vámi podělit o fakta která získáme a nebo vybádáme. Pokoušíme se ze střípků složit obraz. Pokud nám můžete jakkoliv pomoci, budeme rádi.

15. 11. 2010 | | Rubrika: Život fotoklubu | Fotografie: Historie | Komentářů: 0

Náš web.

m_graf3.gifPrvní rok činnosti klubu se nám kvapem blíží do finále a proto jsem se rozhodl  napsat malý příspěvek do kroniky. Jak už jsme se dozvěděli z předchozího článku, založili jsme webové stránky.

12. 11. 2010 | | Rubrika: Život fotoklubu | Fotografie: 2. Výstava v Mor. Krumlově

Seznam členů fotoklubu

kolektiv.jpgJmenný seznam členů fotoklubu.

15. 7. 2010 | | Rubrika: Život fotoklubu | Fotografie: Galerie členů

Vznik fotoklubu

fotki_1.jpgJak zvláštní mohou být chvíle, byť jsou zprvu jen obyčejné a všední. Dostat pak do těchto dnů barvu a jas, je úkol někdy nedosažitelný. Podaří-li se ...

15. 7. 2010 | | Rubrika: Život fotoklubu | Fotografie: TISK - Napsali o nás