2. Výstava v Mor. Krumlově

Vážení návštěvníci galerie.

Tento zcela unikátní soubor fotografií, pochází z fotoaparátů členů FotKI. Je v pořadí již druhým veřejným projektem našeho fotoklubu. Přesto, že ani jeden člen není profesionální fotograf, na snímcích to není znát. Výstava probíhá současně také v papírové podobě na MěÚ Moravský Krumlov, 1.patro.

Přinášíme vám pohled na krajinu jako celek i její neopakovatelné detaily, na nádherný svět zvířat a v neposlední řadě se zde objevuje i abstrakt a portrétová tvorba.

Nyní dejte prostor své fantazii a pusťte se do krásy, jenž vám je předložena v celé své nahotě. Své pocity nám můžete vyjádřit nakonci pomocí komentáře u této galerie.

PŘEJEME VÁM PĚKNÝ ZÁŽITEK.