Jdi na obsah Jdi na menu
 


2. Výstava v Mor. Krumlově

Vážení návštěvníci galerie.

Tento zcela unikátní soubor fotografií, pochází z fotoaparátů členů FotKI. Je v pořadí již druhým veřejným projektem našeho fotoklubu. Přesto, že ani jeden člen není profesionální fotograf, na snímcích to není znát. Výstava probíhá současně také v papírové podobě na MěÚ Moravský Krumlov, 1.patro.

Přinášíme vám pohled na krajinu jako celek i její neopakovatelné detaily, na nádherný svět zvířat a v neposlední řadě se zde objevuje i abstrakt a portrétová tvorba.

Nyní dejte prostor své fantazii a pusťte se do krásy, jenž vám je předložena v celé své nahotě. Své pocity nám můžete vyjádřit nakonci pomocí komentáře u této galerie.

PŘEJEME VÁM PĚKNÝ ZÁŽITEK.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nádhera

(Růžule, 11. 6. 2010 6:34)

Všechny fotky jsou nádherné. Děkuji moc za odkaz, že jsem mohla shlédnout vaše umění. Neodpustím si ale vyzvihnout ty, které se líbili nejvíce mně (snad potěším autory): Není úniku (ořech), Stínohra (slunce se závojem), Zdrcadlo, Žabí princ, Baletka. Asi bych mohla pokračovat dál. Zkrátka, všechny jsou krásné. Přeji mnoho úspěchů při další tvorbě.

krásné

(martina justová, 9. 6. 2010 12:28)

moc hezké fotky, umím si představit, že bych je využila v hodinách biologie

moc krásné

(MarT, 8. 6. 2010 12:25)

už jen vystihnout ten "moment" je umění, a výsledky jsou úžasné (((-:

zdařilá akce!

(Magda Zavřelová, 8. 6. 2010 11:33)

No některé fotky jsou tak krásné a nápadité, že působí úplně profi dojmem! Asi nejvíc hodnotím "Ořech pod hladinou" a tak "Slunce za závojem". Smějící se kůň nebo zimní krajina, taky super! Co tak moc nemusím jsou fotky těhulek a dětí, myslím, že tyto záběry mají své kouzlo hlavně pro nejbližší rodinné příslušníky, z mého pohledu není odhalené vyduté břicho nic moc estetického ; ). Ale obecně, všem moc blahopřeju ke krásnému koníčku!!! : ) hodně zdaru!