Jdi na obsah Jdi na menu

2. Výstava v Mor. Krumlově

Vážení návštěvníci galerie.

Tento zcela unikátní soubor fotografií, pochází z fotoaparátů členů FotKI. Je v pořadí již druhým veřejným projektem našeho fotoklubu. Přesto, že ani jeden člen není profesionální fotograf, na snímcích to není znát. Výstava probíhá současně také v papírové podobě na MěÚ Moravský Krumlov, 1.patro.

Přinášíme vám pohled na krajinu jako celek i její neopakovatelné detaily, na nádherný svět zvířat a v neposlední řadě se zde objevuje i abstrakt a portrétová tvorba.

Nyní dejte prostor své fantazii a pusťte se do krásy, jenž vám je předložena v celé své nahotě. Své pocity nám můžete vyjádřit nakonci pomocí komentáře u této galerie.

PŘEJEME VÁM PĚKNÝ ZÁŽITEK.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Růžule - Nádhera

11. 6. 2010 6:34

Všechny fotky jsou nádherné. Děkuji moc za odkaz, že jsem mohla shlédnout vaše umění. Neodpustím si ale vyzvihnout ty, které se líbili nejvíce mně (snad potěším autory): Není úniku (ořech), Stínohra (slunce se závojem), Zdrcadlo, Žabí princ, Baletka. Asi bych mohla pokračovat dál. Zkrátka, všechny jsou krásné. Přeji mnoho úspěchů při další tvorbě.

martina justová - krásné

9. 6. 2010 12:28

moc hezké fotky, umím si představit, že bych je využila v hodinách biologie

MarT - moc krásné

8. 6. 2010 12:25

už jen vystihnout ten "moment" je umění, a výsledky jsou úžasné (((-:

Magda Zavřelová - zdařilá akce!

8. 6. 2010 11:33

No některé fotky jsou tak krásné a nápadité, že působí úplně profi dojmem! Asi nejvíc hodnotím "Ořech pod hladinou" a tak "Slunce za závojem". Smějící se kůň nebo zimní krajina, taky super! Co tak moc nemusím jsou fotky těhulek a dětí, myslím, že tyto záběry mají své kouzlo hlavně pro nejbližší rodinné příslušníky, z mého pohledu není odhalené vyduté břicho nic moc estetického ; ). Ale obecně, všem moc blahopřeju ke krásnému koníčku!!! : ) hodně zdaru!